Dive Polska

Dolnośląskie
Polkowice

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Tajemniczy klient! PILNIE!

Nasza firma Dive Polska specjalizuje się w badaniach jakości obsługi klienta metodą Mystery Shopping.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Tajemniczego klienta.

Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie badań marketingowych,
  • możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia.

Zakres obowiązków:
  • przeprowadzanie wizyt we wskazanych placówkach w oparciu o dostępne scenariusze, instrukcje i ankiety,
  • dokładne wypełnianie ankiet z przeprowadzonych wizyt w systemie internetowym.

Wymagania:
  • stały dostęp do Internetu,
  • wysoka kulturą osobista,
  • komunikatywność,
  • uczciwość.

Jest to praca dodatkowa (dorywcza) przeznaczona dla osób pełnoletnich.

Czas pracy jest elastyczny, sam decydujesz o tym, ile audytów w miesiącu wykonasz i w jakie dni.

Zostań Tajemniczym Klientem w DIVE Polska!
Zarejestruj
się i uzupełnij ankietę z wizyty próbnej (będzie dostępna na utworzonym
profilu w zakładce testy) dla nowych Tajemniczych Klientów !

Link do strony : https://divegroup.shopmetrics.com/login.asp
Zachęcamy do rejestracji i do dołączenia do Naszego zespołu !

Data dodania: 2019-03-11
Oferta ważna do: 2019-04-08
Branże: Badania i rozwój; Kontrola jakości; Zamówienia Publiczne;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Praca czasowa
Poziom stanowiska: Nie określono