Comarch SA

Małopolskie
Kraków
Ul. Życzkowskiego

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Front-End Developer (React)

Comarch
Healthcare dostarcza szeroki wachlarz rozwiązań dedykowanych rynkowi zdrowia. W
naszej ofercie znajdują się m.in. systemy informatyczne dla szpitali,
oprogramowanie dla radiologii i do zarządzania dokumentacją medyczną na
poziomie placówek medycznych, miast i regionów

Wymagania:
  • Znajomość React i standardów budowy aplikacji SPA
  • Kreatywność, analityczne myślenie i systemowe podejście do rozwiązań IT
  • Umiejętność pracy w zwinnym środowisku projektowym
  • Znajomość narzędzi do zarządzania repozytorium kodu (Git, Gerrit)
  •  Otwartość na rozwój i dzielenie się wiedzą
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość TypeScript
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych (TDD)
  •  Znajomość zagadnień związanych z architekturą Microserwisów,
Obowiązki:
  •  Tworzenie i rozwój aplikacji webowych związanych z sektorem Healthcare
  •  Przygotowywanie komponentów UI
  • · Współpraca z projektantami UX/UI
Nasza oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Opiekę medyczną dla pracowników, a także ich rodzin
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Nowe wyzwania, rozwój zawodowy
  •  Darmowy
    nielimitowany dostęp do specjalnie przygotowanej strefy rekreacyjnej
    zarówno dla pracowników jak i ich rodziny (siłownia, basen, sauna)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o  wypełnienie formularza na naszej stronie kariera.comarch.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-03-12
Oferta ważna do: 2019-04-09
Branże: IT - Administracja; IT - Internet; IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista