REKRUTACJE BUDOWLANE RBHR

Śląskie
Jastrzębie-Zdrój

Projektant konstrukcji

Generalny Wykonawca posiadający własne biuro projektowe. Firma specjalizująca się w projektowaniu i wykonawstwie specjalistycznych robót budowlano-inżynieryjnych

Proponowane:
Umowa o pracę lub kontrakt
Możliwa również praca zdalna
Wynagrodzenie do indywidualnych negocjacji
Praca w gronie Specjalistów
Możliwość zdobywania nowego doświadczenia
Praca przy różnorodnych projektach
Sprzęt do pracy (telefon, komputer)

Zadania:
Wykonywanie obliczeń oraz opracowywanie projektów (wykonawcze, technologiczne)
Tworzenie koncepcji rozwiązań projektowych dla optymalizacji rozwiązań pierwotnych Koordynowanie bieżących projektów geotechnicznych
Przygotowywanie ofert i wycen
Wsparcie zespołu w zakresie realizacji inwestycji
Kontakt z Klientami i doradztwo z zakresu projektowego

Wymagania
Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, mostowej lub drogowej Doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość zagadnień m.in. z zakresu fundamentów specjalnych, zabezpieczeń, skarp i wykopów
Znajomość rynku branżowego
Dobra wiedza techniczna Język angielski komunikatywny
Znajomość programów do obliczeń, np. GEO5, ABC
Osoby zainteresowane zachęcamy do przesyłania CV poprzez formularz aplikacyjny: http://rekrutacje-budowlane-rbhr.talentbase.pl/cp/j/9827/s/686/projektant-konstrukcji
Data dodania: 2019-03-14
Oferta ważna do: 2019-04-11
Branże: Architektura; Budownictwo; Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista