REKRUTACJE BUDOWLANE RBHR

Śląskie
Bielsko-Biała

Inżynier przygotowania produkcji

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w projektowaniu i wykonawstwie specjalistycznych robót budowlano-inżynieryjnych poszukuje Inżyniera przygotowania produkcji

Proponowane:
Umowa o pracę
Wynagrodzenie do negocjacji w zależności od doświadczenia ( proponowane 6000brutto)
Możliwość pracy w Zespole Specjalistów
Niezbędne narzędzia do pracy
Nabycie nowego doświadczenia
Stabilne zatrudnienie

Obowiązki:
Wycena robót geotechnicznych oraz sporządzanie ofert
Pozyskiwanie nowych zleceń
Budowanie i podtrzymywanie relacji z Klientami
Wsparcie Klientów w zakresie doradztwa technicznego
Tworzenie optymalizacji rozwiązań projektowych

Oczekujemy:
Znajomość programów typu: AutoCAD
Umiejętność pracy pod presją czasu
Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych
Język angielski pozwalający na czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:
Mile widziane uprawnienia konstrukcyjno-budowlane
Znajomość programów do inżynierskich obliczeń
Doświadczenie na analogicznym stanowisku
Znajomość technologii bezwykopowych oraz rynku geotechnicznego
Znajomość geoinżynieryjnych technologii: ścianki szczelne, pale fundamentowe, wzmocnienia podłoża,technologie bezwykopowe

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesyłania CV poprzez formularz aplikacyjny: http://rekrutacje-budowlane-rbhr.talentbase.pl/cp/j/9826/s/686/inzynier-przygotowania-produkcji

Data dodania: 2019-03-14
Oferta ważna do: 2019-04-11
Branże: Architektura; Budownictwo; Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista