REKRUTACJE BUDOWLANE RBHR

Dolnośląskie
Oleśnica

Kierownik robót instalacji sanitarnych(wewnetrznych)

Poszukiwany Kierownik robót instalacji sanitarnych (głównie instalacje wewnętrzne), doświadczenie przy inwestycjach kubaturowych.

Od Kandydata oczekujemy:
Min. 2 letniego doświadczenia na stanowisku Kierownika robót instalacji sanitarnych (instalacje wewnętrzne, inwestycje kubaturowe)
Uprawnień do kierowania robotami bez ograniczeń
Znajomość NormaPro
Dyspozycyjność praca na terenie całego województwa dolnośląskiego

Proponujemy:
Umowę o pracę lub kontrakt
Wynagrodzenie zależne od doświadczenia
Samochód służbowy, telefon, laptop

Zadania na tym stanowisku:
Kierowanie robotami sanitarnymi zgodnie z harmonogramem i budżetem
Koordynowanie dostaw i kontrolowanie materiałów
Współpraca z Kierownikiem budowy
Czuwanie nad przestrzeganiem zasad BHP
Sporządzanie dokumentacji technicznej

Data dodania: 2019-03-14
Oferta ważna do: 2019-04-11
Branże: Architektura; Budownictwo; Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista