Inżynier Jakości

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 23 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:
miejsce pracy: Głogów
nr ref.: 8670/IJ

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, pracę w firmie będącej liderem na polskim rynku, - możliwość rozwoju zawodowego, - pracę w rozwijającym się zespole i miłej atmosferze.

Zakres obowiązków:

 - analizowanie i weryfikowanie reklamacji od klientów,
 - wdrażanie działań korygujących za pomocą metodologii 8D,
 - przygotowywanie, wdrażanie oraz nadzorowanie działań mających na celu poprawę poziomu jakości na podległym obszarze produkcji (8D, Kaizen, Projekty Lean itd.),
 -  nadzorowanie i aktualizowanie produkcyjnej dokumentacji jakościowej (instrukcje kontroli, arkusze kontrolne),
szkolenie pracowników z zakresu standardów jakościowych,
 - wsparcie we wdrażaniu zmian w istniejących procesach produkcyjnych – PPMV,   -  raportowanie wyników jakościowych,
 - nadzór nad audytami procesu produkcyjnego,
zgłaszanie wykrytych niezgodności dotyczących produktów (5W2H) do działu SQA oraz dostawców wewnętrznych, monitorowanie podjętych działań,
-  wspieranie analiz FMEA.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne,
- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, - znajomość  narzędzi jakościowych: APQP, Control Plan, FMEA, SPC,

- znajomość narzędzi rozwiązywania problemów jakościowych w praktyce: 8D, 5Why, IFA, Ishikawa itp.,
 - dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, - dobra znajomość pakietu Microsoft Office, - umiejętność pracy w zespole, podstawowe umiejętności liderskie,
 - umiejętność prezentowania danych na forum,

- orientacja na szczegóły.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: wroclaw@experumhr.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-03-14
Oferta ważna do: 2019-04-11
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Experum HR Janusz Dziewit

wroclaw@experumhr.pl

Dolnośląskie, Głogów,
Dolnośląskie, Wrocław,