REKRUTACJE BUDOWLANE RBHR

Dolnośląskie
Oleśnica

Inżynier ds. kalkulacji i rozliczeń

Generalny Wykonawca poszukuje osoby na stanowisko Inżyniera ds. kalkulacji i rozliczeń, od Kandydatów oczekuje doświadczenia na podobnym stanowisku, praktycznej znajomości NormaPro oraz AutoCAD, a także znajomości ustawy Prawo zamówień publicznych. Poszukuje osób odpowiedzialnych oraz lubiących pracować zespołowo

Oferuje:
Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia - do indywidualnej negocjacji
Sprzęt służbowy wedle potrzeb pracownika
Praca przy realizowaniu dużych inwestycji

Twoje zadania
Przygotowywanie kosztorysów inwestycji w zakresie robót budowlanych
Analizowanie dokumentacji przetargowej związanej z procedurą przygotowywania ofert
Kompletowanie dokumentacji do sporządzania wycen
Tworzenie kosztorysów
Harmonogramowanie robót
Rozsyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców oraz ich analizowanie
Koordynowanie prac związanych z budową

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesyłania CV poprzez formularz aplikacyjny: http://rekrutacje-budowlane-rbhr.talentbase.pl/cp/j/9830/s/686/inzynier-ds-kalkulacji-i-rozliczen
Data dodania: 2019-03-14
Oferta ważna do: 2019-04-11
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista