Walter Fach Kraft Personal GmbH

Niemcy
Frankfurt nad Menem

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI – NIEMCY! Od zaraz! Wysokie zarobki! Mieszkanie!

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający 2000 pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKIkraj:Niemcy
miejscowość: Frankfurt n. Menem

Zakres obowiązków:
  • obsługa koparki i koparko-ładowarki,
  • przewóz materiałów,
  • rozładunek i załadunek tira,
  • utrzymanie sprzętu w dobrym stanie,
  • raportowanie zmian stanu technicznego koparki.

Wymagania:
  • doświadczenie w zawodzie,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)
  • ważne uprawnienia na koparkę i/lub koparko-ładowarkę,
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:
  1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.
  2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji.
  3. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
  4. Premia do 500€ za polecenie pracownika.
  5. Płatne urlopy i premie świąteczne.
  6. Możliwość otrzymania zaliczki.
  7. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
  8. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania.
  9. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
  10. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu).
  11. Stałe wsparcie polskiego koordynatora.
... oraz wiele więcej.

 Zainteresowany ?
Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl lub dzwoń pod numer tel.: +48 713666081

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:
Data dodania: 2019-03-15
Oferta ważna do: 2019-04-12
Branże: Budownictwo; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny