Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Austria
Vorarlberg

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

ELEKTRYK - AUSTRIA- SUPER STAWKA !

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
ELEKTRYK
kraj: Austria

Wysoka podstawa, atrakcyjne dodatki godzinowe i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na długoterminowej umowie o pracę - brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę !

Zakres obowiązków elektryka:

• budowa i naprawa sieci elektrycznej,

• montaż,

• instalacja.

Wymagania:

• doświadczenie w zawodzie elektryka,

• znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),

• mile widziane ważne uprawnienia SEP.

Oferujemy:

1. Pensję do 2200 € netto!
2. Umowę o pracę na czas nieokreślony u sprawdzonego pracodawcy na terenie Austrii.
3. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji.
4. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
5. Płatne urlopy i premie świąteczne.
6. 13-sta pensja.
7. Atrakcyjne dodatki godzinowe.
8. Możliwość wypłacania zaliczki.
9. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
10. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
11. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).
... oraz wiele więcej.

Zainteresowany ?
Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl lub dzwoń pod numer tel.: +48 713666081

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Data dodania: 2019-03-25
Oferta ważna do: 2019-04-22
Branże: Budownictwo; Energetyka, Nafta i Gaz;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny