Inżynier systemowy

Superoferta
Numer referencyjny: IS/REK
Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa

Zadania:
  • samodzielne wykonywanie i usprawnianie prac technicznych, serwisowych, instalacyjnych oraz konfiguracyjnych
  • instalacja i konfiguracja środowisk
  • administracja systemów: Windows, Linux
  • odbieranie, rejestrowanie i diagnozowanie zgłoszeń serwisowych
  • rozwiązywanie problemów wydajnościowych
  • administrowanie bazami danych typu Oracle, MS SQL Server lub MySQL
  • przygotowanie dokumentacji
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • praktyczne doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Linux lub/i Windows
  • wiedza z zakresu konfiguracji i administracji serwerów WWW/serwerów aplikacyjnych
  • wiedza z zakresu zagadnień sieciowych
  • znajomość relacyjnych baz danych, języka SQL
  • mile widziana umiejętność programowania w przynajmniej jednym języku skryptowym (Bash, Perl)
Oferujemy:
  • pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
  • udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów GK Comarch
  • szansę na rozwój zawodowy i szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez udział w różnorodnych projektach,
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienia formularza na naszej stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/inzynier-systemowy/params/query/In%C5%BCynier%20Systemowy/node/22/

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-04-05
Oferta ważna do: 2019-05-03
Branże: IT - Administracja; IT - Programowanie; IT - Telekomunikacja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista