Samodzielna Księgowa

BNI Sp. z o.o., firma z 20-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym, zajmująca się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych jako Inwestor Zastępczy, a także sprawująca Nadzór Inwestorski, poszukuje osoby na stanowisko:
SAMODZIELNA KSIĘGOWA/Y
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
Wymagania:
Oferujemy:
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BNI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r., poz. 922.). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że BNI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem, że moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez BNI Spółka z o.o umów. Nadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich usuwaniu lub poprawianiu w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe.”

Data dodania: 2019-05-01
Oferta ważna do: 2019-05-29
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Block-Pm Sp. z o.o.

biuro@bni.wroclaw.pl

Dolnośląskie, Wrocław,