Pracownik ochrony z orzeczeniem o niepełnosparwnosci - Poznań

Nasza firma....

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Pracownik ochrony z orzeczeniem o niepełnosprawności - mile widziany stopień umiarkowany.

Różne lokalizacje  w Poznaniu: Ogrodowa, Zakątek, Światowida

Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zakres obowiązków: ochrona terenu budowy

Wymagania:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl

Kandydatów przesyłających swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli:  “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.” Lub/i:   “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.” “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.” “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

Data dodania: 2019-04-15
Oferta ważna do: 2019-05-13
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2250 - 2250 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Agencja ochrony osób i mienia

ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl

Wielkopolskie, Poznań , Ogrodowa
Dolnośląskie, Poznań,