ARINET sp. z o.o.

Śląskie
Gliwice
Toszecka 102

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Projektant instalacji i sieci elektroenergetycznych

Nasza firma
Biuro projektowe ARINET jest firmą, która specjalizuje się w realizacji projektów sieci elektroenergetycznych w pełnym zakresie napięć (nN, SN, WN, NN).
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:
  • ·        praca w stabilnej firmie stale zwiększającej swoje udziały w rynku;
  •  ·        możliwość rozwoju oraz podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • ·        uczestniczenie w szkoleniach podnoszących kompetencje i wiedzę;
  •  ·        atrakcyjne wynagrodzenie;
  • ·        niezbędne narzędzia pracy;

Zakres obowiązków:
  • ·        projektowanie instalacji i sieci elektroenergetycznych;
  • ·        międzybranżowa koordynacja projektu;

Wymagania:
  • ·        wykształcenie wyższe techniczne – elektrotechnika lub pokrewne;
  •  ·        uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie       sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;
  • ·        minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  •  ·        znajomość programów – MS Office, AutoCad;
  • ·        znajomość przepisów i procesów uzyskiwania pozwolenia na budowę;
  •  ·        znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym będzie dodatkowym atutem; ·        czynne prawo jazdy kat. B;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: biuro@arinet.com.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-04-17
Oferta ważna do: 2019-05-15
Branże: Budownictwo; Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 3000 - 6000 zł brutto