Comarch SA

Dolnośląskie
Kraków
ul. Życzkowskiego

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Machine learning (e-Zdrowie)

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe: Informatyka, Matematyka lub kierunki pokrewne

• Doświadczenie w projektach związanych z uczeniem maszynowym

• Dobra znajomość algorytmów uczenia maszynowego
Dodatkowym atutem będzie:

• Dobra znajomość algorytmów związanych z głębokim uczeniem

• Znajomość podstawowych bibliotek do uczenia maszynowego (scikit, theano, tensorflow, xgboost)

• Podstawowa znajomość algorytmów przetwarzania sygnałów

Obowiązki:

• Analiza danych medycznych pod kątem rozpoznawania zaburzeń i diagnozy

• Opracowywanie algorytmów przetwarzających dane medyczne

• Projektowanie modeli decyzyjnych wspierających diagnostykę

• Udział w tworzeniu kompletnych rozwiązań (od projektowania po końcową implementację)

• Tworzenie systemów do uczenia i walidacji modeli decyzyjnych

Oferujemy:

• Pracę przy tworzeniu rozwiązań sztucznej inteligencji w bardzo ciekawym projekcie z branży medycznej

• Możliwość poszerzania horyzontów poprzez szkolenia oraz wymianę wiedzy w zespole

• Rozwój w dziedzinie naukowej poprzez publikacje i udział w konferencjach naukowych

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienie formularza na naszej stronie:

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-04-18
Oferta ważna do: 2019-05-16
Branże: IT - Administracja; IT - Programowanie; Opieka / Służba zdrowia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista