Przedsiębiorstwo Robót Montażowo - Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.

Małopolskie
Kraków
Ujastek, 1

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Stanowisko: Inżynier Budowy – Kraków Huta Sendzimira / Arcelor Mittal

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o. jako firma wykonawczo-projektowa działająca w stałej placówce Oddział Kraków na terenie HUTY SENDZIMIRA poszukuje osób do współpracy w zakresie funkcji inżyniera budowy  w specjalizacji rurociągowej  przy projektach remontowo-modernizacyjnych na terenie zakładów przemysłowych .

Miejsce wykonywania pracy:
Kraków , teren Huta Sendzimira Arcelor Mittal.

Opis stanowiska:

- kierowanie pracownikami budowy
koordynacja i nadzór prac realizowanie harmonogramu- raportowanie postępu zaawansowania prac

Wymagania:

- Mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznej (w tym: rysunki izometryczne oraz P&ID)
- Znajomość angielskiego w stopniu wystarczającym do kontaktu w zakresie prac rurociągowych z klientem zagranicznym
Mile widziana znajomość gatunków stali używanych w pracach instalacyjnych
- Znajomość MS Office
- Dobra organizacja pracy- Umiejętność pracy w zespole- Zdolności analityczne- Sumienność w wykonywaniu pracy oraz powierzonych zadań

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@promontin.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-04-18
Oferta ważna do: 2019-05-16
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Kierownik