Comarch SA

Małopolskie
Kraków
ul.Życzkowskiego

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Inżynier DevOps (e-Zdrowie)

Kraków
Profil pracownika:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
  • Wiedza z zakresu języka programowania C# i platformy .NET
  • Znajomość sieci TCP/IP
  • Praktyczne doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Linux lub/i Windows
  • Mile widziana znajomość Kubernetes i Docker

Obowiązki:
  • Tworzenie i automatyzacja procesów Continous Integration i Continous Delivery
  • Optymalizacja procesów rozwoju oprogramowania w celu minimalizacji przerw w pracy usług
  • Utrzymanie projektowej infrastruktury serwerowej

Oferujemy :
  • Udział w ciekawych projektach z zakresu IT dla medycyny
  • Pracę z wykorzystaniem nowych technologii
  • Zapewniamy możliwość decydowania o warsztacie pracy, narzędziach, kierunkach rozwoju produktu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny czas pracy, szkolenia, ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Współprace z doświadczonymi specjalistami
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
Zapraszamy do aplikacji przez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/inzynier-devops-e-zdrowie/params/query/In%C5%BCynier%20devops/node/...

Data dodania: 2019-04-18
Oferta ważna do: 2019-05-16
Branże: IT - Programowanie; Opieka / Służba zdrowia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista