Osoba do rozdrabniania w zakladzie produkujacym pigmenty w Belgii

expertum to firma rekrutujca, specjalizująca się od 30 lat w zawodach technicznych i handlowych. Zapewniamy firmom różnej wielkości wykwalifikowanych specjalistów w przyszłościowych branżach. Grupa expertum, licząca sobie w Niemczech ponad 40 oddziałów i około 1600 pracowników, skupiająca się na przemyśle metalowym i elektrycznym, a także na branży farmaceutycznej i chemicznej, należy do liderów na rynku rekrutacji personelu. Dzięki naszym technikom, inżynierom, wykwalifikowanym pracownikom, majstrom i pracownikom handlowym jesteśmy cenionym partnerem niemieckiego przemysłu.

Radiant Color to firma dzialajaca w branzy chemicznej w Houthalen, ktora nalezy do amerykanskiej grupy RPM Inc. Radiant Color jest pionierem i liderem w rozwoju, produkcji, marketingu i sprzedazy pigmentow fluorescencyjnych m.in. do tuszu, plastiku, farb i przemyslu kosmetycznego. Nawet 96% produkcji trafia na rynek miedzynarodowy. Firma zatrudnia 80 osob w Houthalen i ma roczny obrot w wysokosci ok 20 milionow euro stale skupiajac sie na wzroscie. W  tym tez celu inwestujemy w naszych pracownikow.

Do wsparcia naszej ekipy, poszkujemy obecnie osobe do rozdrabniania w zakladzie produkujacym pigmenty florescencyjne.

ZADANIA
Uzupelnianie mlyna , mierzenie, dopasowywanie i ustawianie parametrow, uruchamianie urzadzenia, testowanie

Wymagane wyksztalcenie techniczne lub doswiadczenie

Oferta
Wynagrodzenie: 16,84 EUR brutto/ h (dodatek do zmian porannych i poznych: 1,2189 EUR, do zmian nocnych: 3,3157)
Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo (lacznie z oplatami eksploatacyjnymi nielimitowany internet)po stronie pracownika

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: Weronika.Lesniewicz@expertum.de

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-04-18
Oferta ważna do: 2019-05-16
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny