expertum

Belgia
Lommel/ Schaffen

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

mechanik-diagnosta

 expertum to firma rekrutujca, specjalizująca się od 30 lat w zawodach technicznych i handlowych. Zapewniamy firmom różnej wielkości wykwalifikowanych specjalistów w przyszłościowych branżach. Grupa expertum, licząca sobie w Niemczech ponad 40 oddziałów i około 1600 pracowników, skupiająca się na przemyśle metalowym i elektrycznym, a także na branży farmaceutycznej i chemicznej, należy do liderów na rynku rekrutacji personelu. Dzięki naszym technikom, inżynierom, wykwalifikowanym pracownikom, majstrom i pracownikom handlowym jesteśmy cenionym partnerem niemieckiego przemysłu.    R
Do wsparcia naszej ekipy, poszkujemy obecnie mechanika-diagnoste do warsztatu samochodowego w Lommel (2 osoby) i Schaffen (1 osoba).

OPIS STANOWISKA:
  -      naprawa samochodow osobowych i ciezarowych i utrzymywanie ich w dobrym stanie
  -      sprawdzanie dzialania i stanu hamulcow, opon, silnika, swiatel itp
  -      diagnozowanie i naprawianie na podstawie danych producentow lub wskazan przelozonego
  -      wykrywanie bledow elektrycznych i elektronicznych oraz naprawa ich
  -      naprawa, montaz i wymiana kol
  -      zmana oleju
  -      ogolna kontrola silnika, sprzegla, skrzyni biegow, napedu, zawieszenia, hamulcow, podwozia
  -      naprawa systemu ABS, poduszek powietrznych,klimatyzacji
  -      instalacja, sprawdzanie i tuning LPG
  -      testowanie i uzywanie sprzetu diagnistycznego
  -      nabijanie, czyszczenie klimatyzacji
  -      wymiana szyb w samochodzie

Wymagane doswiadczenie, bardzo dobra znajomosc jezyka angielskiego i wlasny transport

OFERTA   Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo (w oplate wliczone oplaty eksploatacyjne i nielimitowany internet)po stronie pracownika ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport - kilometrowka) Vouchery zywieniowe

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: Weronika.Lesniewicz@expertum.de

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-04-18
Oferta ważna do: 2019-05-16
Branże: Motoryzacja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny