REKRUTACJE BUDOWLANE RBHR

Dolnośląskie
Wrocław

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kierownik robót elektrycznych

Opis oferty pracy:

Generalny Wykonawca specjalizujący się w robotach budowlanych, teletechnicznych, sanitarnych oraz elektrycznych poszukuje Kierownika robót elektrycznych do pracy przy Inwestycjach we Wrocławiu oraz na terenie dolnegośląska

Proponowane
Możliwość wyboru formy zatrudnienia - umowa o pracę lub kontrakt
Wynagrodzenie do negocjacji - proponowane 11000 brutto
Służbowe auto oraz niezbędny sprzęt służbowy

Opis stanowiska
Nadzór nad realizacją robót elektrycznych
Negocjowanie warunków realizowanych umów z dostawcami materiałów
Sporządzanie harmonogramów robót
Udział w rozmowach biznesowych (z Inwestorami, Podwykonawcami, Dostawcami)
Dbanie o wizerunek firmy i relacje biznesowe z innymi Firmami
Uczestnictwo w przygotowaniu dokumentacji
Organizacja i uczestnictwo w kluczowych odbiorach
Praca na terenie Wrocławia oraz inwestycjach na terenie województwa dolnośląskiego

Wymagania:
Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w zakresie sieci i instalacji elektrycznych
Mile widziane 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu kontraktów w zakresie instalacji elektrycznych

Data dodania: 2019-04-30
Oferta ważna do: 2019-05-28
Branże: Architektura; Budownictwo; Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Kierownik
Wynagrodzenie: 10000 - 12000 zł brutto