Talent Partners

Śląskie
Toszek

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik Kontroli Jakości

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Dla naszego Klienta - nowoczesnej i stale rozwijającej się firmy z branży automotive o międzynarodowym, stabilnym kapitale, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gmina Ujazd (bezpłatny transport pracowniczy z Pyskowic oraz Toszka)
Nr ref. PKJ/1001

Jeżeli chciałbyś zdobyć pierwsze swoje doświadczenie zawodowe w Kontroli Jakości w nowoczesnej firmie z branży automotive, lub poszukujesz nowych wyzwań zawodowych w tym obszarze - prześlij swoje CV i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Najważniejsze obowiązki:
  • kontrola jakości komponentów oraz gotowych produktów,
  • sporządzanie i analiza raportów z przeprowadzonych kontroli,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej,
  • obsługa maszyn i urządzeń pomiarowych.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne),
  • umiejętność obsługi komputera,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • dokładność i sumienność,
  • samodzielność.
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera jakości,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie – pierwsza umowa na 1 rok,
  • pracę w nowoczesnym, międzynarodowym przedsiębiorstwie produkcyjnym z branży automotive, które cały czas się rozwija,
  • bezpłatny transport pracowniczy,
  • dodatkowe benefity (m.in. ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do obiadów),
  • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy.

CV prosimy przesyłać na adres: info@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.
Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-05-07
Oferta ważna do: 2019-06-04
Branże: Badania i rozwój; Kontrola jakości; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista