klaverteam

Dolnośląskie
Częstochowa

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Klaver-Malarz/Piaskarz praca w Holandii

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy:

MALARZ/PIASKARZ

Zakres obowiązków:
  • - wszelkie prace malarskie (malowanie okien, drzwi, elewacji, fasad – prace wewnątrz i na zewnątrz budynku);
  • - gipsowanie, szpachlowanie, nakładanie gładzi
  • - tapetowanie;
  • - docieplanie budynków
  • - prace ogólnobudowlane i wykończeniowe

Wymagania:
  • - Kwalifikacje w zawodzie malarz-tapeciarz (lub kilkuletnie doświadczenie);
  • - Mile widziane, ale nie wymagane prawo jazdy i własny samochód;
  • - Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • - dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferujemy:
  • - niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • - możliwość pracy na stałe,
  • - wysoką stawkę godzinową,
  • - diety,
  • - ubezpieczenie opłaca pracodawca,
  • - zakwaterowanie (koszty można pokryć z diety),
  • - wsparcie przy załatwianiu formalności w Niemczech,
  • - praca w południowo-zachodniej części Niemiec

Jeśli uważasz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie- zadzwoń do nas : pn – pt od 9:00- 16:00 tel: +48 570901913 lub +48 570901414 napisz na e-maila: praca@klaverteam.com

Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z innymi ofertami.
www.klaverteam.com
Data dodania: 2019-05-07
Oferta ważna do: 2019-06-04
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny