Madro Kraków Sp. z o.o.

Małopolskie
Niepołomice
Fabryczna 6

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

TOKARZ / FREZER

Spółka Madro Kraków specjalizuje się od 1948r w produkcji maszyn dla drogownictwa
i innych gałęzi przemysłu.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
Tokarz / Frezer
Miejsce pracy: Niepołomice
Region: małopolskie

Oferujemy:
  • ciekawą i stabilną prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o prace na pełen etat
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku, paczki, dofinansowanie do kart MultiSport)

Zakres obowiązków:
    • obsługa tokarek lub frezarek konwencjonalnych (bez CNC)
    • ustawienie maszyn na podstawie rysunku technicznego
    • wykonywanie pomiarów
    • dbanie o prawidłową eksploatację maszyn i urządzeń a stanowisku
    Wymagania:
    • doświadczenie zawodowe w pracy na obrabiarkach konwencjonalnych
    • znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • umiejętność posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym
    • dobra organizacja pracy własnej
    • dokładność

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: kadry@madro.pl

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

    INFORMACJE DLA KANDYDATA Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Madro Kraków Sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000120733, posługująca się numerem NIP: 679-00-84-424, numerem REGON: 001296557 Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia wybranej przez Panią/Pana rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych (na podstawie art. 15 RODO), sprostowania swoich danych osobowych (na podstawie art. 16 RODO), usunięcia swoich danych osobowych (na podstawie art. 17 RODO), prawo do przenoszenia danych osobowych (na podstawie art. 20 RODO lub prawo) lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (na podstawie art. 21 RODO) Podanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże nie podanie danych osobowych uniemożliwi włączenie Pani/Pana w proces rekrutacji. Przesyłanie danych osobowych wykraczających poza zakres art. 221 § 1 Kodeksy Pracy bez udzielenia jednoznacznej zgody na ich przetwarzanie, także uniemożliwi włączenie Pani/Pana do procesu rekrutacji. Brak udzielenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji, umożliwi włączenie Pani/Pana tylko w wybraną rekrutację.
    Przykładowe klauzury zgód:
    1. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Madro Kraków Sp. z o.o. podanych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych danych osobowych innych niż zawarte w art. 221 § 1 Kodeksu Pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko "TOKARZ / FREZER"
    2. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Madro Kraków Sp. z o.o. podanych przeze mnie w dokumentacjach rekrutacyjnych danych osobowych, w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji"

    Data dodania: 2019-05-07
    Oferta ważna do: 2019-06-04
    Branże: Produkcja;
    Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
    Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
    Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny