Klaver

Śląskie
Czestochowa
Gminna 131

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Klaver - produkcja bukietów - praca w Holandii

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy przy PRODUKCJI BUKIETÓW

  • Wymagania:
- mile widziane kobiety - bez znajomości języka obcego - bez doświadczenia - wymagane chęci do pracy - mile widziane prawo jazdy

  • Zakres obowiązków:
- praca na produkcji bukietów ręcznych

  • Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa - ubezpieczenie - legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich - pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii,

Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym i dopiskiem "bukiety" pod nr 570901449 - odeślemy do Ciebie szczegóły na maila!
Data dodania: 2019-05-08
Oferta ważna do: 2019-06-05
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono