REKRUTACJE BUDOWLANE RBHR

Śląskie
Studzienice

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Inżynier przygotowania produkcji

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w projektowaniu i wykonawstwie
specjalistycznych robót budowlano-inżynieryjnych, geotechnicznych. Poszukuje do swojego Zespołu Inżyniera przygotowania produkcji ze znajomością rynku geotechnicznego i/lub  technologii bezwykopowych

Nasz Klient oferuje
Umowę o pracę
Proponowane wynagrodzenie 6000brutto do indywidualnych negocjacji
Możliwość pracy w Zespole Specjalistów
Niezbędne narzędzia do pracy
Nabycie nowego doświadczenia
Stabilne zatrudnienie

Opis stanowiska
Wycena robót geotechnicznych oraz sporządzanie ofert handlowych
Pozyskiwanie nowych zleceń
Analizowanie rynku oraz potrzeb Klientów
Budowanie i podtrzymywanie relacji z Klientami
Wsparcie Klientów w zakresie doradztwa technicznego
Tworzenie optymalizacji rozwiązań projektowych

Oczekujemy
Znajomości programów do inżynierskich obliczeń
Gotowości do wyjazdów służbowych ( wyjazdy na narady, spotkania z Klientami) Znajomości technologii bezwykopowych oraz rynku geotechnicznego Znajomości geoinżynieryjnych technologii: ścianki szczelne, pale fundamentowe, wzmocnienia podłoża,technologie bezwykopowe
Mile widziane uprawnienia konstrukcyjno-budowlane, lub drogowe i mostowe

Data dodania: 2019-05-08
Oferta ważna do: 2019-06-05
Branże: Budownictwo; HR / Zasoby ludzkie; Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 5000 - 6000 zł brutto