Light-music-sound Łukasz Eckert

Niderlandy
Amsterdam

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Housekeeping- sprzątanie pokoi w hotelach 4 i 5* Amsterdam i okolice

Housekeeping- sprzątanie pokoi w hotelach 4 i 5* Amsterdam, stała praca od zaraz.

Dla naszego nowego klienta, firmy zajmującej się personelem hotelowym w Holandii, poszukujemy chętnych i zmotywowanych pracowników do pracy w hotelach 4 i 5* - w Amsterdamie i okolicach.

Obowiązki:

-Prace hotelowe
-Sprzątanie pokoi i łazienek
-Zmiana pościeli i ręczników

Wymagania:

-Znajomość języka angielskiego min A2 -Mile widziane doświadczenie -Nienaganne zachowanie
-Motywacja do Pracy

Co Oferujemy:

-Zakwaterowanie w nowoczesnym hotelu 4*, oraz transport (odpłatne),
Gratis: siłownia oraz basen.
-Wymiar pracy: 36 – 40 godzin, często dodatkowe godziny

-Dodatki do pracy w godzinach Wieczornych/ponadwymiarowo/święta

-Wynagrodzenie płatne co tydzień

-Stawka brutto 10,83

wyślij aktualne CV: info@pracadlaciebie.eu

  • z dopiskiem Hotel

    Wypełnij formularz rekrutacyjny:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę Light – music – sound Łukasz Eckert (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Data dodania: 2019-05-08
Oferta ważna do: 2019-06-05
Branże: Gastronomia; Hotelarstwo;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 1600 - 1600 zł brutto