Klaver-praca w Holandii pakowanie i sortowanie drobiu

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób na stanowisko:

PAKOWACZ/ SORTOWACZ ELEMENTÓW DROBIU – PRACA W HOLANDII

Oferujemy:

  • - atrakcyjną stawka godzinowa- WYPŁATY TYGODNIOWE! BEZ STAWKI WIEKÓWKOWEJ,
  • - praca również dla par,
  • - zakwaterowanie, - ubezpieczenie,
  • - legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Zakres obowiązków:

  • - pakowanie elementów drobiu
  • - sortowanie elementów drobiu
  • - kontrola jakości mięsa drobiowego

Wymagania:

  • - nie wymagane doświadczenie
  • - nie wymagana znajomość języka obcego
  • - mile widziane prawo jazdy
  • - wymagane chęci i motywacja do pracy :)

Jeśli jesteście zainteresowani tą ofertą lub inną zapraszamy do kontaktu telefonicznego

pon - pt 9-16: 731901913 / 570901913 / 570901449

lub e-mailowo 24/7h: praca@klaverteam.com lub job@klaverteam.com

Data dodania: 2019-05-10
Oferta ważna do: 2019-06-07
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny