Pracownik szklarni- praca w Holandii od ZARAZ

Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla jednego ze swoich zagranicznych klientów osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI,  Sortownia warzyw i owoców, praca przy kwiatach (storczyki, chryzantemy i inne)

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:
- pielęgnacja kwiatów w szklarni
- sortowanie warzyw i owoców,
- praca na produkcji

Wymagania:
- dyspozycyjność,
- zaangażowanie,

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- zakwaterowanie
- darmowy codzienny dojazd do pracy,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie (pomoc w wyrobieniu numeru SOFI na miejscu),
- możliwość długotrwałej współpracy,
- możliwość pracy w nadgodzinach,
- dodatki urlopowe i wakacyjne,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii,
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

Szczegóły każdej oferty na → www.klaverteam.com

Zainteresowany? Zadzwoń lub wyślij sms z adresem mailowym- wyślemy do Ciebie na maila szczegóły! Tel. 731901913

KLAVER Sp. z o.o.
ul. Gminna 131, Częstochowa
tel: +48 731 901 913
Zapraszamy  Pn-Pt: 9:00-16:00
www.klaverteam.com

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Data dodania: 2019-05-10
Oferta ważna do: 2019-06-07
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Praca czasowa
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny