Księgowa/y

Dla naszego Klienta, renomowanego biura rachunkowego z siedzibą w Warszawie, poszukujemy Kandydatów/ek na stanowisko:
Samodzielnego Księgowego/Samodzielnej Księgowej
Wymagania:
- Wyższe wykształcenie (kierunki ekonomia, finanse lub pokrewne)
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Zdolności analitycznego myślenia, komunikatywność i otwartość
- Umiejętności pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja pracy
- Znajomości zagadnień z zakresu rachunkowości
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Bardzo dobra znajomość programów MS Office (przede wszystkim Excel)
- Skrupulatność i zaangażowanie
Obowiązki:
- Przygotowywanie oraz sprawdzanie dokumentów księgowych
- Przygotowywanie raportów w oparciu o dokumentację księgową
- Nadzór nad całością spraw księgowych i finansowych klientów
- Sporządzanie dekretacji VAT, PIT, CIT
- Rozliczenia rozrachunków oraz przygotowywanie przelewów
- Przygotowywanie bieżących zestawień i analiz
- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia;
- Niezbędne narzędzia pracy;
- Dynamiczną pracę z możliwością rozwoju zawodowego
- Pozytywną atmosferę

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: zwrzesinska@bcslegal.pl.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy o
załączenie klauzuli: Oświadczam, iż podając moje dane osobowe w CV,
wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez BCSystems Sp. z o.o. z siedzibą
w Warszawie, adres: ul. Grzybowska 43A/84, 00-855 Warszawa, w celu
prowadzenia aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz doradztwa
personalnego, zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o
ochronie danych (RODO). Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana.
Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania
dokonanego przed jej wycofaniem.
Rejestr Agencji Zatrudnienia nr 5071.

Data dodania: 2019-05-13
Oferta ważna do: 2019-06-10
Branże: Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy