Comarch SA

Wielkopolskie
Poznań

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. Sprzedaży

Key Account Manager

Numer referencyjny: KAM/TP
Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Warszawa

Profil pracownika:
  • Wykształcenie wyższe
  • Orientacja na rozwój kariery w sprzedaży lub konsultingu
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
  • Silne nastawienie na realizację celów, konsekwencja w działaniu
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w aktywnej sprzedaży rozwiązań i usług w branży IT
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe umiejętności prezentacyjne, zdolności interpersonalne, talent do budowania relacji z Klientami
  • Mile widziana znajomość prawa zamówień publicznych
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:
  • Efektywna sprzedaż rozwiązań IT
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Przygotowanie dokumentów formalnych i dbanie o ich aktualność
  • Pomoc w procedurach przetargowych i sprzedażowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie długofalowej współpracy z klientami
  • Identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów
  • Udział w tworzeniu specyfikacji technicznej i biznesowej oferowanych rozwiązań

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Różnorodne i ambitne projekty o charakterze międzynarodowym
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację prze formularz rekrutacyjny: https://kariera.comarch.pl/praca/key-account-manager-2459/params/query/Key%20Account%20Manager/node/...

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-05-14
Oferta ważna do: 2019-06-11
Branże: IT - Administracja; IT - e-commerce; IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista