Magister Farmacji Płock

Dla naszego Klienta, apteki ogólnodostępnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magister Farmacji, Nr ref.: MF/05/19/PL, Lokalizacja: Płock

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie plus premię.
  • Szkolenia płynnie wprowadzające do pracy w aptece.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet benefitów w postaci: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, upominków okolicznościowych.

Zakres obowiązków:
  • Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami.
  • Przyjmowanie i realizacja recept.
  • Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków.
  • Wykonywanie leków recepturowych.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe oraz prawo wykonywania zawodu.
  • Otwartość i chęć niesienia pomocy pacjentom.
  • Dobra organizacja pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: urszula.zyradzka@hrcontact.co lub przez naszą stronę www.hrcontact.co .

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.
CAZ: 11828

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2019-05-15
Oferta ważna do: 2019-06-12
Branże: Farmaceutyka; Opieka / Służba zdrowia;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: brak informacji