Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Szpital Solec Sp. z o.o. mieszczący się w Warszawie przy ul Solec 93 w związku z prężnym rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. Zamówień Publicznych
Do naszego zespołu poszukujemy osoby która posiada:
Minimum 2 letnie doświadczenie w kompleksowym opracowywaniu i składaniu ofert w ramach zamówień publicznych

Opis stanowiska:
prowadzenie postępowań w trybie ustawy Prawo zamówień publicznych
przygotowywanie projektów umów przetargowych,
współpraca z innymi działami Spółki w zakresie zamówień publicznych,
sporządzanie zestawień i analiz w zakresie prowadzonych postępowań.
Wymagania:
wykształcenia wyższego,
min. dwuletniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu postępowań przetargowych;
praktycznej znajomości ustawy prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych,
znajomości środowiska MS Windows z pakietem Office (w szczególności Excel),
samodzielności, odpowiedzialności oraz dokładności,
dobrej organizacji pracy i dbałości o wysoką jakość wykonywanej pracy,
komunikatywności oraz umiejętności analitycznego myślenia,
znajomość specyfiki zamówień publicznych w branży medycznej (szpitale) będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę na pełen etat,
Komfortowe warunki pracy w przyjemnej atmosferze,
Doskonałą lokalizację w samym sercu Warszawy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: kadry@cmsolec.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-05-15
Oferta ważna do: 2019-06-12
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 3600 - 3600 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Szpital Solec Sp. z o.o.

kadry@cmsolec.pl

Mazowieckie, Warszawa, ul. Solec 93