HR in Time

Dolnośląskie
Bad Oldesloe

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Technik zakładowy/Mechatronik

Nasza firma....

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
Technik zakładowy/Mechatronik (k/m/d) Bad Oldesloe

Oferujemy:
Naszaoferta:
  • pracaw pełnymwymiarzegodzin
  • atrakcyjnewynagrodzenieponadtaryfowe
  • dodatkibranżowe
  • stałaumowao pracęna warunkachniemieckich(niemieckipodateki ubezpieczenie)
  • możliwośćbezpośredniegozatrudnieniau pracodawcy
  • atrakcyjnemiejscepracyw renomowanejfirmiena terenieNiemiec
  • pracodawcaprzychylnienastawionydo polskichpracowników
  • opiekaorazprofesjonalnei nieodpłatnedoradztwopolskojęzyczneprzezcałyokreszatrudnieniaw Niemczech
  • pomocw znalezieniuzakwaterowania
  • wsparciew dopełnieniuwszelkichformalnoscizwiązanychz rozpoczęciempracy

Czekamyna kontaktnami!W celuotrzymaniadodatkowychinformacjizwiązanychz ofertąpracy, prosimyo kontakttelefonicznypod numerem0049 - 40 - 696 358 790. Aplikacjemożnaprzesyłaćmailowona bewerbung@hrintime.de, lub drogąpocztową. Prosimyrównieżo podaniewynagrodzeniai terminugotowoścido pracy.
Prosimyo dołączeniedo życiorysui podpisanienastępującejklauzuli:
Przyprzesłaniumojej/ Pani/Panaofertypracy(CV) nie jestem/nie jestPani/Pan zobowiązany/a  do udostępnieniazdjęciaosobistego. W przypadkudobrowolnegoudostępnieniazdjęciaosobistego, wyrażamjednoczesniezgodęna przechowywaniei przetwarzaniemoichdanychosobowych(w tym zdjęcieosobiste) zawartychw mojejoferciepracydla potrzebniezbędnychdo realizacjiprocesurekrutacji.Potwierdzam, iż podaneprzezemnieinformacjesą zgodnez prawdą. W przypadkusfinalizowaniaumowymiędzyPanem/Paniąi HR in Time, dokumentdotyczącydanychosobowychbędziestanowiłczęśćzawartejumowy. W przypadkupodaniafalszywychdanychosobowych,  pracodawcama prawodo unieważnieniaumowyo pracei wystąpienieo odszkodowanie.
Zakres obowiązków:
  • Zakresobowiązków:Przygotowywanienowychurządzeńdo produkcjiseryjnej;
    Obsługamaszyni urządzeńzgodniez obowiązującymiproceduramina liniiprodukcyjnejprzyprodukcjiczęścisamochodowych;
    Dbałośćo jakośćprodukowanychwyrobów;
    Udziałw tworzeniui wprowadzaniuinstrukcjiprodukcyjnych;
    Udziałw optymalizacjiprocesówprodukcyjnych;
    Współpracaz działemrozwojumaszynwe wprowadzaniunowychtechnologii;
    Szkoleniezespołuprodukcyjnegoz obsługinowychmaszyn.

Wymagania:
  • Wykształcenietechniczne– elektryk, elektromechanik, automatyk, mechatroniklub pokrewne
  • Doświadczeniezawodowena podobnymstanowisku
  • Znajomośćrysunkutechnicznegoi umiejętnośćczytaniadokumentacjitechnicznych
  • Znajomośćjęzykaniemieckiego na poziomie B2
  • Obsługakomputeraw stopniuzaawansowanym
  • Gotowość do pracy zmianowej

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: bewerbung@hrintime.de

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-05-15
Oferta ważna do: 2019-06-12
Branże: IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 500 - 3300 zł brutto