Operator wózków widłowych (k/m/d) w Braak

Czekamy na kontakt z nami!W celu otrzymania dodatkowych informacji związanych z ofertą pracy, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 0049 - 40 - 696 358 790. Aplikacjemożnaprzesyłaćmailowona bewerbung@hrintime.de, lub drogą pocztową. Prosimy również o podanie wynagrodzenia i terminu gotowoścido pracy.
Prosimyo dołączeniedo życiorysui podpisanienastępującej klauzuli:

Przyprzesłaniu mojej/ Pani/Panaofertypracy(CV) nie jestem/nie jestPani/Pan zobowiązany/a  do udostępnieniazdjęciaosobistego. W przypadkudobrowolnegoudostępnieniazdjęciaosobistego, wyrażamjednoczesniezgodęna przechowywaniei przetwarzaniemoichdanychosobowych(w tym zdjęcieosobiste) zawartychw mojejoferciepracydla potrzebniezbędnychdo realizacjiprocesurekrutacji.Potwierdzam, iż podaneprzezemnieinformacjesą zgodnez prawdą. W przypadkusfinalizowaniaumowymiędzyPanem/Paniąi HR in Time, dokumentdotyczącydanychosobowychbędziestanowiłczęśćzawartejumowy. W przypadkupodaniafalszywychdanychosobowych,  pracodawcama prawodo unieważnieniaumowyo pracei wystąpienieo odszkodowanie.
Zakres obowiązków:
-Transport miedzyzakładowy wózkiem widłowym
-Przyjecie towaru
-Komisjonowanie
-Rozładowywanie i załadowywanie cieżarówek

Wymagania:
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Prawo jazd kategorii  B
  • Znajomość niemieckiego na poziomie A2
  • Gotowość pracy zmianowej
  • Samodzielność

  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: bewerbung@hrintime.de

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
    Data dodania: 2019-05-15
    Oferta ważna do: 2019-06-12
    Branże: ...
    Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
    Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
    Poziom stanowiska: Nie określono
    Wynagrodzenie: 500 - 500 zł brutto
    Możliwość pracy zdalnej: NIE

    HR in Time

    info@hrintime.de

    Dolnośląskie, Bad Oldesloe,