BN Consulting

Pomorskie
Gdańsk

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik do sporządzania ofert z językiem niemieckim

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko
miejsce pracy: Gdańsk

Twoje kluczowe zadania:
  • przygotowywanie ofert dla klientów, na bazie współpracy z Doradcą Klienta
  • analiza aspektów wpływających na koszt i termin realizacji kontraktu
  • przygotowanie kluczowych danych do realizacji kontraktu (projekt zawierający niezbędne szczegóły)
  • wykonywanie kalkulacji w oparciu o wskaźniki kosztów i narzutów marży
  • doradztwo techniczne oraz wsparcie klientów
Nasze wymagania:
  • wykształcenie min średnie techniczne
  • wymagana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1) i języka angielskiego (B2)
  • dobra znajomość MS Excel i MS Word
  • dociekliwość, kreatywność, dokładność, determinacja w pozyskiwaniu informacji
Nasza propozycja:
  • pracę w nowoczesnej, stabilnej, rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjny system wynagradzania i premiowania
  • stała możliwość nauki i rozwoju
  • pracę przy ciekawych, międzynarodowych projektach
  • możliwość dofinansowania szkoleń
Zmiana zaczyna się od działania!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Data dodania: 2019-05-15
Oferta ważna do: 2019-06-12
Branże: Administracja Biurowa; Kontrola jakości; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 2500 - 4000 zł brutto