Work&Profit Sp. z o.o.

Śląskie
Zabrze

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

ZABRZE! kasjer/sprzedawca

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu 18 lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

KASJER/SPRZEDAWCA (ZABRZE al. Korfantego)

Zakres obowiązków:

• Obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi zasadami

• Obsługa kasy

Wymagania:

• Ukończone 18 lat

• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

• Komunikatywność i kultura osobista

• Pozytywne nastawienie

• Status ucznia/studenta mile widziany

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
  • Wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bezpłatne szkolenia
  • Elastyczny czas pracy - sam decydujesz, kiedy chcesz pracować pracować, dzięki temu pogodzisz pracę w Work&Profit z innymi obowiązkami
  • Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu
  • Profesjonalne wsparcie Koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: slaskie@workprofit.pl z dopiskiem: Zabrze/KASJER lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 691-707-351

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.
Pełna treść klauzuli: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.html
Data dodania: 2019-05-16
Oferta ważna do: 2019-06-13
Branże: Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny