BN Consulting

Pomorskie
Gdańsk

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Administrator systemów IT

BN Consulting dla swojego klienta prowadzi rekrutację na stanowisko:

Główne zadania na tym stanowisku:
  • Wsparcie i nadzorowanie procesów IT: zarządzanie wydaniami, incydentami i problemami w obszarze komponentów, środowisk i aplikacji.
  • Zapewnienie płynnego działania systemów i procesów.
  • Zapewnienie krótkiego czasu reakcji i umiejętne podejmowania trafnych decyzji w dynamicznie zmieniającym się środowisku.
  • Monitoring wydajności i analiza ruchu w sieci wewnętrznej.

Od kandydatów oczekujemy:
  • Znajomości zagadnień sieciowych oraz aspektów bezpieczeństwa sieciowego.
  • Umiejętności pisania skryptów i pasji do automatyzacji zadań w obszarze inżynierii oprogramowania i środowisk operacyjnych.
  • Doświadczenia z bazami danych, projektowaniem schematów, administracji i monitoringu wydajności.
  • Praktycznej znajomości jednego z języków skryptowych: bash, python, perl bądź php.
  • Znajomości administracji baz typu MySQL.
  • Doświadczenia w administrowaniu i modyfikacji katalogu LDAP bądź MS AD.

Dlaczego my?
  • Oferujemy interesującą pracę w zespole profesjonalistów, w szybko rozwijającej się firmie.
  • Zapewniamy przyjazne miejsce pracy z długoletnią możliwością zatrudnienia.
  • Oferujemy dostęp do nowoczesnych narzędzi IT.
  • Codziennie motywujemy do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Cyklicznie organizujemy spotkania i imprezy integracyjne.
  • Mobilizujemy do odkrywania najlepszych rozwiązań, które staną się częścią Twojego portfolio.

Zmiana zaczyna się od działania.Aplikuj już dziś!

W temacie maila prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska oraz portalu, na którym zamieszczona została oferta. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.
Data dodania: 2019-05-16
Oferta ważna do: 2019-06-13
Branże: Inżynieria / technologia; IT - Administracja; IT - e-commerce;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Student ostatniego roku
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 3000 - 9000 zł brutto