Talent Partners

Śląskie
Dąbrowa Gónicza

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Automatyk Zmianowy

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej, stabilnej i stale rozwijającej się firmy z branży automotive, posiadającej siedzibę w Dąbrowie Górniczej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref. AZD/6604

Najważniejsze obowiązki:
  • usuwanie bieżących awarii oraz dbanie o stan techniczny maszyn,
  • wprowadzanie usprawnień programowych i sprzętowych w systemach automatyki maszyn i urządzeń.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie (automatyka, elektronika, elektryka),
  • min. 1- 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu,
  • umiejętność programowania sterowników PLC (Siemens S7 i/lub Omron),
  • praktyczna znajomość systemów automatyki przemysłowej, pneumatyki i hydrauliki siłowej,
  • uprawnienia kwalifikacyjne SEP,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, stale rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w nowych projektach,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • pakiet benefitów.

CV prosimy przesyłać na adres: info@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.
Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-05-20
Oferta ważna do: 2019-06-17
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista