Pekabex Pref S.A.

Mazowieckie
Mszczonów, Poznań

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Elektryk - mechanik utrzymania ruchu (Poznań/ Mszczonów k. Warszawy)

Pekabex to jedna z najprężniej działających na rynku
firm o polskim kapitale, produkująca prefabrykaty żelbetowe i sprężone.
Zatrudniamy ponad 2000 osób w kraju i za granicą. Posiadamy cztery zakłady
zlokalizowane w Poznaniu, Bielsku-Białej, Gdańsku i Mszczonowie  k. Warszawy. Od 2015 roku znajdujemy się na warszawskiej Giełdzie
Papierów Wartościowych. Realizujemy kontrakty na terenie całej Polski, a także
Europy (głównie rynek skandynawski i niemiecki). Nieustannie dążymy do dalszego
wzrostu mocy produkcyjnej oraz zwiększania efektywności operacyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do
naszego zespołu osoby na stanowisko:

Elektryk - Mechanik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Poznań, Mszczonów

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju (szkolenia techniczne)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • benefity (kartę multisport, dofinansowanie nauki)
  • prywatną opiekę medyczną

Zakres obowiązków:
  • utrzymanie w sprawności urządzeń
    elektrycznych i energetycznych na terenie przedsiębiorstwa,

  • przeglądy, remonty, naprawy maszyn i
    urządzeń,

  • aktywne uczestnictwo w projektach
    modernizacyjnych i optymalizacyjnych.

Wymagania:·
  • wykształcenie elektryczne lub
    mechaniczne,

  • umiejętność czytania schematów
    elektrycznych,

  • mile widziane uprawnienia E gr. 1,2,3,

  • mile widziane kwalifikacje UDT
    uprawniające do konserwacji suwnic, wciągarek i wciągników E I i MII

    sumienność, dokładność,

  • zorientowanie na cel,

  • umiejętność pracy w grupie i pod presją
    czasu.

  • Zachęcamy do aplikowania absolwentów
    średnich lub zawodowych szkół technicznych o podobnym profilu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: anna.grzeskowiak@pekabex.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekabex Pref S.A. z siedzibą w Poznaniu moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. mój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. moje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) Pekabex Pref S.A. z siedzibą w Poznaniu przetwarza na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, aby Pekabex Pref S.A. przetwarzał dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Data dodania: 2019-05-20
Oferta ważna do: 2019-06-17
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Ekspert