Polski HR International

Niemcy
Neckarsulm

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pomocnik montera konstrukcji

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy Zleceniobiorcy na stanowisko pomocnika do montażu. Klient zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem fasad metalowych, dachów płaskich oraz hali.

Miejsce pracy: Neckarsulm, Niemcy
Termin: od zaraz- dłuższa współpraca

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia

• Możliwość długotrwałej współpracy

• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych

• Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obowiązki:

• wykonywanie czynności pomocniczych przy montażu metalowych fasad i dachów

•noszenie, przenoszenie i montaż konstrukcji i elementów metalowych

•montaż izolacji, prace pomocnicze

Wymagania:

• brak lęku wysokości,

• Gotowość do podjęcia zlecenia w Niemczech

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 504 293 615
Data dodania: 2019-05-21
Oferta ważna do: 2019-06-18
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny