BN Consulting

Wielkopolskie
Poznań

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Inżynier serwisów

Dla klienta poszukujemy: Inżyniera serwisów

Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B (możliwość wyboru) w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie – pensja podstawowa, dodatki do wynagrodzenia
  • program wdrożenia do pracy – szkolenia techniczne i produktowe, wsparcie podczas pierwszych miesięcy pracy
  • bogatą ofertę benefitów i świadczeń: karnety sportowe, bony świąteczne
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: samochód służbowy, komputer, telefon, internet mobilny
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Kluczowe zadania:
  • wykonywanie terminowych przeglądów i inspekcji
  • serwisowanie urządzeń przemysłowych
  • korespondencja oraz kontakt telefoniczny z klientami w kwestii serwisu
  • raportowanie wyników pracy

Od Kandydata oczekujemy:
  • wykształcenia średniego technicznego (preferowane: elektryka, mechanika, automatyka)
  • uprawnień SEP grupy 1,2 i 3 E (F-gazowe będą dodatkowym atutem)
  • prawa jazdy kat. B
  • uprawnień do jazdy platformą oraz prowadzenia podnośników (mile widziane)

Aplikuj już dziś i sprawdź czy to Ciebie szukamy!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Data dodania: 2019-05-21
Oferta ważna do: 2019-06-18
Branże: Budownictwo; Inżynieria / technologia; Kontrola jakości;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 3000 - 4000 zł brutto