Pekabex Pref S.A.

Mazowieckie
Mszczonów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Elektryk - mechanik utrzymania ruchu

Pekabex to jedna z najprężniej działających na rynku firm o polskim kapitale, produkująca prefabrykaty żelbetowe i sprężone. Zatrudniamy ponad 2000 osób w kraju i za granicą. Posiadamy cztery zakłady zlokalizowane w Poznaniu, Bielsku-Białej, Gdańsku i Mszczonowie k. Warszawy. Od 2015 roku znajdujemy się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Realizujemy kontrakty na terenie całej Polski, a także Europy (głównie rynek skandynawski i niemiecki). Nieustannie dążymy do dalszego wzrostu mocy produkcyjnej oraz zwiększania efektywności operacyjnej.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • utrzymanie w sprawności urządzeń elektrycznych i energetycznych na terenie przedsiębiorstwa,
  • przeglądy, remonty, naprawy maszyn i urządzeń,
  • aktywne uczestnictwo w projektach modernizacyjnych i optymalizacyjnych.

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie elektryczne lub mechaniczne,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • mile widziane uprawnienia E gr. 1,2,3,
  • mile widziane kwalifikacje UDT uprawniające do konserwacji suwnic, wciągarek i wciągników E I i MII
  • sumienność, dokładność,
  • zorientowanie na cel,
  • umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu.
  • Zachęcamy do aplikowania absolwentów średnich lub zawodowych szkół technicznych o podobnym profilu.

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju (dofinansowanie nauki, możliwość zdobycia uprawnień budowlanych, technicznych)
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Benefity (m.in. Kartę Multisport)
  • Prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o składanie CV pod adresem: anna.grzeskowiak@pekabex.pl wraz z dopisaniem klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekabex Pref S.A. z siedzibą w Poznaniu moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. mój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. moje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) Pekabex Pref S.A. z siedzibą w Poznaniu przetwarza na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, aby Pekabex Pref S.A. przetwarzał dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach."

(Opcjonalne zgody):
1. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekabex Pref S.A. z siedzibą w Poznaniu moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji."
 2. "Wyrażam zgodę na umieszczenie moich dokumentów aplikacyjnych w bazie rekrutacyjnej służącej rekrutacjom w Grupie Kapitałowej Pekabex i przekazywanie moich dokumentów aplikacyjnych spółkom z Grupy Kapitałowej Pekabex wskazanym w klauzuli informacyjnej."

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-05-22
Oferta ważna do: 2019-06-19
Branże: Budownictwo; Energetyka, Nafta i Gaz; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista