Kriosystem-Care Sp. z o. o.

Dolnośląskie
Wrocław
ul. Fabryczna

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Ślusarz / Spawacz

Spawacz - ślusarz

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
- Wykonywanie operacji spawania w zakresie posiadanych uprawnień – spawanie metodą TIG,
 -Czytanie dokumentacji technicznej, jak: instrukcji technologicznych spawania, kart technologicznych, rysunków rozkroju materiałów,
- Przygotowywanie elementów do spawania,
- Zachowywanie właściwej kolejności czynności przy montażu i spawaniu elementów konstrukcji,
- Wizualne sprawdzanie na bieżąco jakości wykonanych złączy,
- Stosowanie przyrządów kontrolno-pomiarowych do oceny jakości wykonanych złączy.

Wymagania:
- Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe w tym kierunku lub ukończony specjalny kurs zawodowy,- Doświadczenie minimum 2-letnie,
- Dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa,
- Dla ślusarzy – zapewniamy szkolenie spawalnicze.

Oferujemy:
- Stałą i ciekawą pracę w zgranym zespole,
- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- Stały rozwój zawodowy,
- Pracę od poniedziałku do piątku.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: roksana.kaminska@kriosystemcare.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-05-23
Oferta ważna do: 2019-06-20
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny