Malarz budowlany

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: region Vorarlberg Austria, różne miasta jak Bregenz, Dornbirn, Bludenz, Feldkirch i Lichtenstein
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Umowa o pracę na okres stały z austriacką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Dornbirn
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty
Godziny pracy: 167 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto)
Główne zadania:
Malowanie pomieszczeń i elewacji
Lakierowanie drzwi, okien i ram okiennych
Szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie
Tapetowanie
Ocieplanie budynków
Montaż płyt gipsowo-kartonowych

Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracownika ok. 350 do 450 euro / mies.
Oferujemy
Wymagania:

Ukończony zawód malarz, udokumentowany świadectwem (szkola zawodowa, czeladnik albo mistrz) lub udokumentowane długoletnie doświadcznie jako malarz
Aktualne przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe jako malarz
Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość niemieckiego
Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszknia do pracy
W przypadku ekipy 2-osobowej, konieczne jest 1 auto / ekipę i przynajmniej jeden członek ekipy musi mówić dobrze po niemiecku

Oferujemy:

Austriacka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
+ 5 tygodni płatnego urlopu
Wynagrodzenie brutto: 11,36 do 12,78 euro / godz.
+ Dieta netto 41,40 euro / dzień pracy (ok. 870 euro netto miesięcznie)
Wynagrodzenie miesięczne netto od 2350 do 2550 euro + nadgodziny (Zeitkonto)
+ 13 (pensja wakacyjna) i 14 (pensja świąteczna). Razem netto: 4700 do 5200 euro
+ Zwrot kosztów paliwa za pierwszy przyjazd do pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: kontakt@agencja-melisa.pl
tel. 721 319 030

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2019-05-23
Oferta ważna do: 2019-06-20
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono