OTTO Polska

Dolnośląskie
Wrocław

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik Call Center

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. (nr rej 2590) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko  Pracownik Call Center

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie negocjacji z dłużnikami w zakresie dobrowolnej spłaty zadłużenia (telefon) - Monitorowanie etapu postępowania egzekucyjnego - Bieżące diagnozowanie potrzeb klienta - Dbanie o porządek i aktualizowanie danych w bazie - Dbałość o wizerunek spółki

Nasze oczekiwania:
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne - Umiejętności prowadzenia negocjacji - Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office; - Doświadczenie w obsłudze klienta – znajomość standardów obsługi klienta - Mile widziane doświadczenie w Call Center/Contact Center - Wysoka kultura osobista - Mile widziana znajomość podstaw procesu egzekucji komorniczej

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone systemem premiowym - Szkolenie wdrożeniowe oraz pakiet działań rozwijających Twoje kompetencje (w tym szkolenie z negocjacji) - Na początek zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie – później możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy - Interesujące i pełne wyzwań stanowisko - Pracę w centrum miasta - Pracę w systemie 3-zmianowym (w godzinach 7.00-20.00) - Zatrudnienie od zaraz

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: astec@ottoworkforce.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe. https://www.ottoworkforce.pl/wp-content/uploads/2018/05/24.05.2018-R.-zgody-IR-i-TEMP_PL-clean.pdf
Data dodania: 2019-05-24
Oferta ważna do: 2019-06-21
Branże: Call center / Obsługa klienta; Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy