Specjalista ds. wyceny

Znasz j. niemiecki i chcesz wykorzystać go w ciekawej i wciągającej pracy?
Jesteś osobą otwartą, nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych?
Chcesz być częścią silnego zespołu, który realizuje swoje cele?

Aplikuj na stanowisko Specjalista ds. wyceny jeśli chcesz realizować się zawodowo!

Zadania na tym stanowisku:

Jakich cech poszukujemy:
Osobom, które dołączą do zespołu oferujemy:

Czekamy na Twoją aplikację!

Rekrutacja prowadzona dla klienta.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-06-11
Oferta ważna do: 2019-07-09
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 5000 - 5000 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

BN Consulting

rekrutacja@bnconsulting.pl

Pomorskie, Gdańsk,