BN Consulting

Wielkopolskie
Poznań

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Technik serwisu

  • Posiadasz zmysł techniczny?
  • Znajomi i rodzina mówią o Tobie “złota rączka”?
  • Chcesz rozwijać się zawodowo i efektywnie wykorzystać swoje umiejętności?

Poszukujemy: TECHNIKA SERWISU

Miejsce pracy: Poznań

Umiejętności przydatne na stanowisku:
  • Obsługa komputera na poziomie ponadpodstawowym.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Uprawnienia SEP grupa 1,2 i 3 E.
  • Uprawnienia F-gazowe mile widziane (oferujemy także możliwość wyrobienia).
  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane: elektryka, mechanika, automatyka).

Oczekujemy minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie planowych inspekcji i przeglądów.
  • Usuwanie awarii i usterek w ramach umiejętności i kompetencji, a także konsultowanie zakresu prowadzonych napraw.
  • Konserwacja urządzeń i instalacji technicznych.

Nasza propozycja:
  • Dostarczamy wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy).
  • Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Proponujemy elastyczną formę współpracy: umowa o pracę lub B2B.
  • Zachęcamy do rozwoju - oferujemy szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Prześlij CV i sprawdź, czy to na Ciebie czekamy!
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-06-11
Oferta ważna do: 2019-07-09
Branże: Inżynieria / technologia; Kontrola jakości; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 3200 - 3200 zł brutto