Księgowa / Księgowy

Dla naszego Klienta - nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej o stabilnym kapitale - poszukujemy kandydatów do pracy w Katowicach na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref. K/8606

Najważniejsze obowiązki:
Wymagania: Mile widziane: Oferujemy: CV prosimy przesyłać na adres: praca@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.
Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-06-12
Oferta ważna do: 2019-07-10
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Talent Partners

info@talentpartners.pl

Śląskie, Katowice,