Technik Serwisu - Hydraulik

Miejsce pracy: Świdnik
Umowa o pracę – pełny etat

Opis stanowiska:
- Nadzór nad prawidłową eksploatacją infrastruktury technicznej nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem instalacji hydraulicznych: wodno – kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania,
- bieżąca konserwacja i utrzymanie techniczne nieruchomości w ww. zakresie – również w ramach pogotowia technicznego,
- usuwanie usterek i awarii,
- stała współpraca z administracją nieruchomości.

Wymagania:
- wykształcenie techniczne (średnie lub zawodowe),
- doświadczenie  w technicznej obsłudze budynków, głównie instalacji hydraulicznych, sanitarnych itp.
- umiejętność pracy w zespole,
- obsługa komputera,
- samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
- dyspozycyjność,
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- niezbędne narzędzia w pracy,
- miłą atmosferę w pracy,
- kartę multisport,
- pakiet ubezpieczeń,
- prywatną opiekę medyczną,
- wsparcie merytoryczne, szkolenia.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2019-06-12
Oferta ważna do: 2019-07-10
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Impel Tech Solutions Sp. z o.o.

s.kusnierz@impel.pl

Lubelskie, Świdnik,