MALARZ/ TAPECIARZ- PRACW NIEMCZECH

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko:

MALARZ/POMOCNIK MALARZA - Praca w Niemczech

Zakres obowiązków:
  • wszelkie prace związane z zawodem malarza (malowanie okien, drzwi, fasad, elewacji - prace wewnątrz i na zewnątrz budynku),
  • gipsowanie, szpachlowanie, nakładanie gładzi
  • tapetowanie,
  • docieplanie budynków,
  • prace ogólnobudowlane i wykończeniowe

Czego oczekujemy:
  • kwalifikacje w zawodzie malarz-tapeciarz (lub kilkuletnie doświadczenie),
  • mile widziane, ale nie wymagane prawo jazdy i własny samochód,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie

Co oferuje pracodawca;
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • możliwość pracy na stałe,
  • wysoką stawkę godzinową,
  • diety,
  • ubezpieczenie opłaca pracodawca,
  • zakwaterowanie (koszty można pokryć z diety),
  • wsparcie przy załatwianiu formalności w Niemczech,
  • praca w południowo-zachodniej części Niemiec

Zainteresowany ? Szczegóły na → www.klaverteam.com Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 570901449 - odeślemy do Ciebie szczegóły na maila. Lub wyślij swoje CV na maila w tytule dając dopisek: „malarz”

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Data dodania: 2019-06-17
Oferta ważna do: 2019-07-15
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny