Opiekun medyczny

work’n europe to marka grupy Hausengel (wpis KRAZ nr 10603), która działa na siedmiu europejskich rynkach. Dla naszego partnera - zarejestrowanej, ambulatoryjnej firmy, świadczącej usługi pielęgniarskie w zakresie opieki medycznej i opieki nad osobami starszymi poszukujemy od zaraz zmotywowanych i zaangażowanych współpracowników do pracy w branży medycznej jako:

Pielęgniarka - Pielęgniarz

Miejsce pracy: Halle, München

Opis stanowiska:

  • pielęgnacja i opieka nad pacjentem w domowym otoczeniu,
  • podawanie leków według zaleceń lekarza,
  • sporządzanie dokumentacji pielęgnacyjnej,
  • rozpoznawanie zmian u podopiecznego, określanie potrzeb dotyczących pielęgnacji oraz informowanie o nich lekarza prowadzącego,
  • wsparcie podopiecznego w higienie osobistej oraz prostych codziennych czynnościach.
  • czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego,
  • doradztwo i wsparcie.
Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe poparte odpowiednimi dokumentami i doświadczeniem,
  • dobra znajomość języka niemieckiego (min. na poziomie B1) potwierdzona odpowiednim certyfikatem (bądź chęć potwierdzenia takiej znajomości w najbliższym czasie),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • otwartość, pozytywne i przyjazne nastawienie do świata i pracy,
  • gotowość dalszego kształcenia i rozwijania się.
    Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę o pracę (stawka zależna od kwalifikacji i doświadczenia),
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • ciekawą pracę 5 dni w tygodniu w systemie 3-zmianowym,
  • 30 dni urlopu w roku,
  • dodatkowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
  • wsparcie w dalszym rozwoju według indywidualnych potrzeb,
  • pomoc w uznawaniu polskich dyplomów na terenie Niemiec.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: mateusz.kula@workneurope.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-06-24
Oferta ważna do: 2019-07-22
Branże: Opieka / Służba zdrowia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny